W dwa najbliższe wtorki: 22 i 29 października 2019 odbędą się w siedzibie Tolerado spotkania Grupy Wsparcia dla osób doświadczających nierównego traktowania ze względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową.

TOLERADO grupa wsparcia

🔷 Jeśli jesteś osobą należącą do mniejszości seksualnej i doświadczyłaś_eś nierównego traktowania – ta grupa jest dla Ciebie!

🔷 Spotkania pomogą Ci w lepszym radzeniu sobie ze skutkami trudnych doświadczeń i dadzą narzędzia niezbędne do zadbania o sobie w obliczu dyskryminacji. Dzięki obecności grupy wzmocnisz się i zbudujesz niezbędną sieć wsparcia.

🔷 Grupa wsparcia skierowania jest do osób o podobnych doświadczeniach na rożnych etapach radzenia sobie z problemem.

🔷 Jest to również grupa rozwojowa dzięki części psychoedukacyjnej i warsztatowej prowadzonej przez osobę koordynującą/ współprowadzącą i zaproszonych gości.

🔹 Terminy: 22 i 29 października, godz. 18.30 – 21.00

🔹 Miejsce: Siedziba Stowarzyszenia na Rzecz Osób LGBT+ Tolerado
🔹 ul. Miszewskiego 17/105 (wejście od podwórka, pierwsze piętro po prawej stronie).

🔹 Osoba koordynująca: Magdalena Łabędź – psycholożka, psychoterapeutka TSR, edukatorka oraz trenerka, współtwórczyni gdańskiego Modelu na Rzecz Równego Traktowania.

🔹 Osoba współprowadząca: Miłosz Dziedziak – psycholog, edukator, mediator, współtwórca gdańskiego Modelu na na Rzecz Równego Traktowania.

🔹 Obowiązują zapisy, jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w grupie wypełnij formularz: https://forms.gle/1wmNeWrKF3dsbAJJ7

🔷 Zadanie publiczne “Gdańskie Centrum Równego Traktowania” dofinansowane jest ze środków Miasta Gdańsk

Wybierz rozmiar czcionki
Kontrast