Zdjęcie przedstawia trzy stanowiska organizacji w białym przestronnym namiocie w czasie obcho
Przewiń do dołu

Aktualności

Październikowe grupy wsparcia dla osób LGBT+

grupa_26_11

W dwa najbliższe wtorki: 22 i 29 października 2019 odbędą się w siedzibie Tolerado spotkania Grupy Wsparcia dla osób doświadczających nierównego traktowania ze względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową.

  • Jeśli jesteś osobą należącą do mniejszości seksualnej i doświadczyłaś_eś nierównego traktowania – ta grupa jest dla Ciebie!
  • Spotkania pomogą Ci w lepszym radzeniu sobie ze skutkami trudnych doświadczeń i dadzą narzędzia niezbędne do zadbania o sobie w obliczu dyskryminacji. Dzięki obecności grupy wzmocnisz się i zbudujesz niezbędną sieć wsparcia.
  • Grupa wsparcia skierowania jest do osób o podobnych doświadczeniach na rożnych etapach radzenia sobie z problemem.
  • Jest to również grupa rozwojowa dzięki części psychoedukacyjnej i warsztatowej prowadzonej przez osobę koordynującą/ współprowadzącą i zaproszonych gości.

 

Terminy: 22 i 29 października, godz. 18.30 – 21.00

Miejsce: Siedziba Stowarzyszenia na Rzecz Osób LGBT+ Tolerado
ul. Miszewskiego 17/105 (wejście od podwórka, pierwsze piętro po prawej stronie).


Osoba koordynująca: Magdalena Łabędź – psycholożka, psychoterapeutka TSR, edukatorka oraz trenerka, współtwórczyni gdańskiego Modelu na Rzecz Równego Traktowania.


Osoba współprowadząca: Miłosz Dziedziak – psycholog, edukator, mediator, współtwórca gdańskiego Modelu na na Rzecz Równego Traktowania.


Obowiązują zapisy, jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w grupie wypełnij formularz: https://forms.gle/1wmNeWrKF3dsbAJJ7


Zadanie publiczne “Gdańskie Centrum Równego Traktowania” dofinansowane jest ze środków Miasta Gdańsk

Wstecz

Kontakt

Adres ul. Biskupia 4, 80-875 Gdańsk

Telefon +48 519 544 485

E-mail kontakt@gcrt.pl